Hakkımızda

Biz Kimiz?

Çakıroğlu Ofset 2008 yılından bu yana Kdz. Ereğli`de matbaa sektöründe hizmetinizdedir. Gerek teknolojik anlamda gerekse geniş görüşlülük anlamında kendini yenilemeyi ilke edinmiş olan Çakıroğlu Ofset, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayarla bütünleşmiş teknolojik makine ve donanımlarıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri almıştır.

Çakıroğlu Ofset ileri teknoloji düzeyindeki makine parkı ile kaliteli hizmet sunmakta, kartvizit, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, broşür, afiş verdiğimiz diğer hizmet çeşitlerimizdir.

Ofset baskı tekniğini kullanan matbaamız, iş hayatimizin vazgeçilmezi olan kâğıtları en iyi şekilde işleyerek, başlıklı kağıt, diplomat zarf, A4 zarf, pencereli zarf, broşür, afiş, davetiye, katalog, el ilanı, etiket haline getirmektedir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Bu konuda ne kadar profesyonel bir kurumsal kimliğe sahip olursanız o kadar marka kaliteniz artar.

Dijital Baskı

Reklam sektöründe en önemli yeri olan Dijital Baskı. Ürünlerinizin reklamını en kolay şekilde yapmanıza ve profesyonelleşmenize yardımcı oluyoruz.

İş Kıyafetleri

Firmanıza Ait Baskılı iş kıyafetleri. Kaliteli ve Ekonomik Üretim yelpazesiyle sizlere yardımcı oluyoruz.

Promosyon Ürünleri

Firmanızın İsmini duyurmak istiyorsanız Binlerce çeşit promosyon ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Eşyalar ve Ödüller

Sevdiklerinize, Öğretmeninize, Patronunuza vb. Kişiye özel hediyeliklerimiz ile Hediyelerinizle bir adım önde olun.

Tabela

Kutu harf, Fileli Krom, Pleksi Kesim, Vinil Germe, Totem vb. Birçok çeşitle sizlere hizmet sunuyoruz.

Personel
Makine
YILLIK TECRÜBE
MUTLU MÜŞTERİ